AMERIGO TurkeyAMERIGO Turkey, Amerigo International tarafından Türkiye'de yetkilendirilmiş Türkiye Organizasyonudur.


AMERIGO Turkey, yurtiçi kaynaklı üyeleri adına yerel ve uluslararası sektörel araştırmalarda bulunarak ulusal ve uluslararası düzeyde, oto yedek parça tedarik anlaşmaları oluşturmak ve üyelerinin pazar payını artırmayı hedefler.

Onaylı tedarikçi ağı dahilinde yer alan tedarikçi grubu ile oluşan aksiyon neticesinde, AMERIGO Turkey üyelerinin oto yedek parça ihtiyaçlarına karşılık gelen orjinal yedek parça veya muadil ürünleri tedarik ederek üst düzey satınalma gücü oluşturur.

 

AMERIGO Turkey kimler için uygundur?

AMERIGO Turkey ile pazar payı kazanmak ve faaliyet gösterdikleri pazarı veya mevcut pazarlarını modernize etme amacı ile ithalat girişiminde bulunmak isteyen şirketleri, şirketlerine yeni bir ivme kazandırmak isteyen tüm toptancı, perakendeci ve üretici işletmeleri kapsar.

 

Otomotiv sektörüne faaliyet gösteren, doğrudan yedek parça üreticileri veya onarım pazarına ara ürün üreten tüm üreticileri kapsar.

 

 AMERIGO Turkey'in avantajları nelerdir?

Distrübütörler tarafından kurulmuş bir satınalma grubu değildir. Hissedarları tedarikçi üyeleri tarafından oluşmuş bir şirkettir.

Ana hedef, üyelerinin ve onaylı tedarikçilerinin ticari yönde gelişimini sağlamaktır.

Hedeflenmiş pazarların doğal ticaret yapısını yansıtan ürün ve hizmet katalogları.

Yeni AUTOMOTOR Fransa deposu tarafından sağlanan merkezi lojistik çözümü.

 

Amerigo Turkey - Astor Plaza

OFFICIAL MEMBER OF AMERIGO International